Center-logo

معرفی بیمارستان

استان قزوين در صد وسي کيلو متري غرب تهران قرار دارد و به وسيله بزرگراه و راه آهن به تهران متصل است .مرکز اين شهرستان شهر قزوين و داراي شش بخش به نام هاي مرکزي ،البرز،رودبار الموت ،رودبار شهرستان ،تارم سفلي و کوهين و نيز شانزده دهستان است . آب و هواي اين شهرستان در تابستان خنک و در زمستان سرد است. ميزان بارش ساليانه آن ،حدود سيصدو هجده ميليمتر و متوسط دماي هواي آن بيست و شش درجه سانتيگراد است. بخش شمالي شهرستان قزوين را کوهستان هاي البرز در برگرفته و داراي چشم اندازهاي طبيعي بسيار زيبا و جالب است و قسمت جنوبي و شرقي آن را دشت نسبتا همواري احاطه نموده است.

درباره بیمارستان مهرگان

پروژه احداث بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهرگان استان قزوین از سال 1384 به همت و تلاش هیئت مدیره گروه پزشکی الوند طب در زمینی به مساحت 2500 و زیربنای 8500 مترمربع با هدف تامین نیازهای درمانی تخصصی و فوق تخصصی هموطنان عزیز آغاز و در 24 شهریور 1390 با ظرفیت پذیرش 100 تخت جنرال و 28 تخت ویژه با افتتاح رسمی بیمارستان تکمیل گردید . بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهرگان با امکانات رفاهی و فضای زیبا طبق اصول روانشناسی و طراحی مدرن به منظور ایجاد محیطی آرام بخش و دلپذیر برای بیماران محترم تجهیز شده و دارای بخشهای : اورژانس ، چشم ، گوش و حلق ، بینی ، داخلی ، اطفال ، جراحی ،جراحی قلب، آنژیوگرافی، مراقب های ویژه نوزادان، سی سی یو ، آی سی یوقلب، آی سی یو و خشهای پاراکلینیک : آزمایشگاه ، آندوسکوپی ،اکومری، هولترمانیتورینگ، ماموگرافی، آندوسونو،تراکم استخوان،پاراکیلینیک، سنگ شکنی، اکو ، تست ورزش ، داروخانه ، سونوگرافی ، رادیولوژی ، سی تی اسکن ، فیزیوتراپی است که بخشهای گوارشی و چشم آن فوق تخصصی می باشد .
این بیمارستان مجهز که با آخرین تکنولوژی روز بیمارستانی دنیا ساخته شده دارای تجهیزات مدرن و با کیفیتی است که امکان ارائه خدمات نوین پزشکی را به مردم استان فراهم می کند .