Center-logo

سوالات متداول

چه وسایلی را نباید به بیمارستان ببریم؟

بیمار تا حد امکان نباید طلا، دستبند، النگو، جواهرات و… همراه خود داشته باشد زیرا بیمارستان و مرکز درمانی، هیچگونه مسئولیتی را در برابر آن نخواهد پذیرفت اگر بیمار ناخن مصنوعی دارد باید درآورده شود و تمام لاک های روی ناخن پاک شوند بیمار در حین جراحی نباید از سمعک، عینک و دندان مصنوعی استفاده کند تمام جواهرات و حلقه های انگشتان باید قبل از جراحی خارج شود.

آیا پیش از عمل جراحی مهم است که ناشتا باشیم؟

اگر پزشک به بیمار دستور داده باشد که چند ساعت قبل از عمل(از ساعت 24 شب قبل عمل )، غذا نخورد، بیمار نیز باید در تمامی وعده‌ها و میان‌وعده‌های غذایی خود که شامل شیرینی، وعده سبک و… می‌شوند، هیچ چیزی نخورد و ننوشد چرا که در حین جراحی، معده باید خالی بوده تا در زمان بیهوشی غذا از معده وارد ریه نشود و به بیمار حالت تهوع دست ندهد. بیمار از حدود هشت ساعت قبل از شروع جراحی نباید چیزی بخورد یا مایعی بیاشامد. البته در اعمال جراحی اورژانس که فرصت برای مدتی نخوردن و خالی شدن معده نیست متخصص بیهوشی از روش هایی استفاده میکند تا احتمال این عارضه کم شود. اگر بیمار، به دلیل ابتلا به دیابت، انسولین مصرف می‌کند، باید پیش از عمل از خوردن و آشامیدن خودداری کند. در این بین باید، تیم پزشکی از وضعیت او آگاه بوده و در صورت لزوم اقدامات احتیاطی را انجام دهد

چگونه از تعرفه ها و بیمه های طرف قرار داد مطلع شوم؟

میتوانید برای اطلاع از بیمه های طرف قرارداد با بیمارستان مهرگان به سایت بیمارستان به نشانی www.mehreganhospital.ir مراجعه کرده و در قسمت ارتباط با ما،بیمه های طرف قرار داد را ملاحظه فرمایید.همچنین می توانید با شماره 02833855 و داخلی 618 تماس حاصل فرمایید.

راه های دسترسی به بیمارستان کدام است؟

قزوین، خیابان فردوسی،بالاتر از چهارراه فردوسی،جنب مرکز دیالیز

چگونه از خدمات جدید بیمارستان اطلاع پیدا کنیم؟

شما میتوانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام بیمارستان مهرگان و یا بخش آرشیو اخبار بیمارستان از تازه ترین اخبار و اطلاعات بیمارستان اطلاع پیدا کرده و با خدمات جدید ارایه شده در بیمارستان آشنا شوید همچنین این صفحات امکان دستیابی شما به نظرات کاربران و مراجعه کنندگان بیمارستان را فراهم کرده و شما را در انتخاب پزشک و خدمات مورد نظر یاری کند.