شماره تماس: 02833855
فکس: 02833364200
ایمیل:
[email protected]

آدرس:
قزوین – خیابان فردوسی – بالاتر از چهار راه فردوسی – جنب مرکز دیالیز – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهرگان

028-33365160-69 [email protected] faenar

عمومی

سوالات متداول مراجعه کنندگان

شما میتوانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام بیمارستان مهرگان و یا بخش آرشیو اخبار بیمارستان از تازه ترین اخبار و اطلاعات بیمارستان اطلاع پیدا کرده و با خدمات جدید ارایه شده در بیمارستان آشنا شوید همچنین این صفحات امکان دستیابی شما به نظرات کاربران و مراجعه کنندگان بیمارستان را فراهم کرده و شما را در انتخاب پزشک و خدمات مورد نظر یاری کند.

تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیرو های مسلح، شرکت نفت، آرمان، البرز، ایران، آتیه سازان حافظ، آسیا، کارآفرین، بیمه پارسیان، بیمه کوثر، بیمه ملت، رازی، بیمه سامان، نوین، میهن، کانون سردفتران، سرمد، کمک رسان، معلم، سینا، تجارت نو، نیرو های بهداری استانداری، بیمه ما، دانشگاه آزاد اسلامی، بانک رفاه، بانک تجارت، بانک توسعه صادرات، بانک سپه، بانک صادرات، بانک کشاورزی،بانک مسکن.

شما میتوانید به راحتی از تمام امکانات و خدمات بیمارستان فوق تخصصی مهرگان بهره مند شوید.همچنین در این بیمارستان فرایند نوبت دهی به صورت حضوری و همچنین از طریق تماس با شماره 02833855  و قسمت پذیرش انجام میپذیرد.همچنین در صورت داشتن هرگونه انتقاد و شکایت در هر مرحله از دریافت خدمات در بیمارستان مهرگان میتوانید موضوع شکایت خودتان را با شماره 02833855 و داخلی 562 تماس حاصل فرمایید تا در کمتر از چند دقیقه یک نفر از اعضای تیم رسیدگی به شکایات بیمارستان با حضور در محل موضوع را بررسی و نسبت به رفع آن اقدام نماید.

جهت بستری کارت شناسایی معتبر و همراه داشتن کارت ملی ضروری می باشد. در صورت استفاده از بیمه مدارک بیمه مورد نظر نیز لازم می باشد.

ساعات ملاقات بیمارستان مهرگان از 15 الی 16 می باشد.

ساعات کار کیلینیک چشم پزشکی بیمارستان مهرگان از 8 صبح الی 14 می باشد.

بخش های بستری ویژه : سی سی یو، آی سی یو جنرال، آی سی یو قلب، بخش مراقبت های ویژه نوزادان.

بخش های بستری: بخش بستری مردان، بخش بستری زنان، بخش بستری اطفال، بخش بستری بعد از زایمان و جراحی زنان، بخش بستری چشم.

جراحی عمومی

انسداد روده

توده ها

کیسه صفرا

داروخانه، سنگ شکنی، آندوسکوپی،کولونوسکوپی،آزمایشگاه، آندوسکوپی اطفال،اکوکاردیوگرافی، رادیولوژی، سونوگرافی،

سی تی اسکن،اکومری، تست ورزش

سی تی اسکن،گرافی ساده، گرافی رنگی، سونوگرافی اولتراسوند، سونو داپلر و رنگی، نمونه برداری از پروستات، نمونه برداری از کبد، انواع بیوپسی ها( نمونه برداری)، سنجش تراکم استخوان، ماموگرافی، فیبرو اسکن کبد، ماموگرافی دیجیتال، انواع سونوگرافی جنین و انواع مختلف داپلر ها شامل: داپلر عروق کاروتید و  ورتبرال از نظر وجود پلاک و تنگی، داپلر عروق کلیه جهت بررسی تنگی شریان کلیه، ترومبوز ورید کلیه، عروق پریفرال شریانی و ورید از نظر تنگی، آنوریسم، فیستول های شریانی وریدی DVT، داپلر کبد از نظر هیپرتانسیون پورت، ضایعات عروقی و تومورال، داپلر جنین از نظر IUGR و آنورمالیها.